Příjezd

Parkování

U silnice nad chatou je parkoviště pro 6 aut. Nechte prosím 3 místa volná pro horní chatu, výjimky po domluvě. V zimě je nutné odházet z parkoviště sníh a proházet si cestu k chalupě a tam si zatopit.

Alarm

Chata je zabezpečnena alarmem, kód pro odblokování a jak zacházet s alarmem vám sdělíme.

Pobyt

Topení a dřevo

Topí se v kamnech. Dřevo je uvnitř a za chatou v přístěnku. Kamna v kuchyni mají malé topeniště. V druhé obytné místnosti dole jsou kamna, která i ohřívají vodu do radiátorů v koupelně, na chodbě a horních pokojích. V těchto kamnech dobře hoří i velké neštípané špalky.

Kde se zapíná elektřina

Jistič je umístěn na konci chodby po pravé straně před vchodem do sklípka.

Je tam signál?

Signál mobilních operátorů je v těchto místech slabý. SMS zpravidla dojde, ale pro hovor může být potřeba jít ven či někam výše. Internet je k dispozici jen přes mobilní síť a to pomalu a s výpadky.

Použití sauny

Sauna je k dispozici, vytápění je elektrické, takže stačí zapnout cca 30 minut přes saunováním. Návod je v prvním šuplíku v koupelně.

Vybavení

Na chatě není televize, jen rádio a CD přehrávač + pár CD různých žánrů. Jsou tam knížky, časopisy, stolní hry. Dále i jedna dětská postýlka a jedna dětská židlička, pár hraček, pastelky. Ložní prádlo je pro 8 postelí, pokud vás bude více, vezměte si prosím spacáky. S ohledem na životní prostředí preferujeme pro víkendové pobyty spaní ve spacáku. Kuchyně je plně vybavená na vaření i pečení, obvykle tu najdete i pár základních potravin. Vařit lze buď na kamnech na dřevo nebo na elekrické dvouplotýnce. Péct lze v troubě v kamech na dřevo.

Odjezd

Před odjezdem chatu prosím ukliďte a připravte pro další návštěvu:

Po domluvě termínu obdržíte podrobný manuál stran všech praktických záležitostí, jeden výtisk manuálu je v chalupě.